Kėdžių nuoma


Auksinės Chiavari (bambukines) kėdės. Klasikinis modelis, labai mėgstamas vestuvėse. Auksinė kėdė gali būti derinama su balta arba pasirinktos spalvos pagalvėle.
Nuomos kaina parai

3 Eur. + PVMRudos sendintos Chiavari (bambukines) kėdės. Sendintas Antique modelis, mėgstamas rustic ir boho stiliaus vestuvėse. Ši kėdė gali būti derinama su pilka arba pasirinktos spalvos pagalvėle.
Nuomos kaina parai

3 Eur. + PVMBaltos Chiavari (bambukines) kėdės. Klasikinis modelis, labai mėgstamas vestuvėse. Balta kėdė gali būti derinama su balta arba pasirinktos spalvos pagalvėle.
Nuomos kaina parai

3 eur + PVM.Baltos sulankstomos kėdės. Kėdės medinės, lengvai transportuojamos (susilanksto). Dėl savo konstrukcijos nesminga į žolę, todėl gali būti naudojamos gamtoje.
Nuomos kaina parai

2,5 eur + PVM.Rudos cross back baro kėdės. Kadangi savo asortimente siūlome nemažai baro baldų, taip pat turime ir prie jų derančių kėdžių. Cross back baro kėdės gali būti nuomojamos su arba be pagalvėlių.
Nuomos kaina parai

6 eur + PVM.Rudos cross back kėdės su rišama pagalvėle. Kadangi savo asortimente siūlome nemažai rustic ir boho stiliaus baldų, taip pat turime ir prie jų derančių kėdžių. Šios kėdės išskirtinės savo sendinimu - rustic oak spalva - ir yra tokios vienintelės Lietuvos rinkoje.
Nuomos kaina parai

3,5 Eur + PVM.Juodos baro kėdės. Specialiai prie mūsų sukurtų stalų iš statinių siūlome išsinuomoti juodas baro kėdes. Kadangi kėdės masyvios, ypač tinka gėrimų zonoje.
Nuomos kaina parai

12 eur + PVM.Rudos cross back kėdės klijuojama pagalvėle. Kadangi savo asortimente siūlome nemažai rustic ir boho stiliaus baldų, taip pat turime ir prie jų derančių kėdžių. Cross back kėdės gali būti su skirtingų spalvų pagalvėlėmis ir taip puikiai prisitaikyti prie šventės stiliaus ar kolorito.
Nuomos kaina parai

3,5 Eur + PVM.